O nás

Tradice a kvalita

Firma ATOS spol. s r.o. působí na trhu od roku 1991. Začínali jsme především jako servis televizorů a elektroniky. Následně jsme jako jedna z prvních firem u nás jsme začali s prodejem a montáží zařízení pro příjem satelitní televize. Přidal se prodej elektroniky a dalšího zařízení a rovněž velkoobchod.

Elektro oboru jsme zůstali věrni dodnes. Naší specializací je stále prodej antén a satelitní techniky. Díky rozvoji elektronického obchodu dnes nabízíme široký sortiment spotřební elektroniky a dalšího vybavení pro domácnost, dílnu a zahradu. Vše najdete na našem e-shopu AtosElektro  http://shop.atoselektro.cz .

V současné době máme 3 kamenné prodejny v Ostravě a Zlíně. Našim hlavním sídlem je Ostravská prodejna na ul. Bohumínská, kde sídlí náš velkoobchod a realizují se zde veškeré internetové objednávky.

Specializované prodejny

Naše další pobočky najdete v Ostravě na ul. Nádražní 168 a ve Zlíně, ul. 2.května 1536. Najdete u nás kompletní sortiment anténní a satelitní techniky a spotřební elektroniky.

Poskytneme komplexní poradenský servis pro příjem televizního signálu a zajistíme případnou instalaci antén.

Jsme rovněž partneři satelitních operátorů Telly, Skylink a freeSAT, nabízíme předplatné a správu jejich služeb.

e-Shop

Celý náš sortiment najdete na e-shopu https://shop.atoselektro.cz, kde si můžete zboží pohodlně objednat s doručením domů nebo vyzvednutím na naší prodejně.

Naše služby se snažíme neustále zlepšovat. Snažíme se o osobní přístup, našim cílem je spokojený zákazník,  který se k nám rád vrací a může se spolehnout na kvalitní služby a servis. 

Díky našemu úsilí jsme získali za rok 2020 prestižní ocenění v anketě Shop roku, pořádaný srovnávačem Heuréka, a to za 3. místo v kategorii TV, video, audio.

Přejít na e-Shop

Nahoru